O mně

Od roku 2020 vedu mentoringové programy pro muže, kteří chtějí komplexní rozvoj osobnosti v oblastech sexuality, atraktivity, socializace, sebelásky a pomáhám jim nalézt pocit celistvosti.

Mentoring probíhá formou konzultací online i osobně a zároveň i praktickými lekcemi, kdy děláme meditativní cvičení, bioenergetická cvičení, vystupujeme z komfortní zóny, nebo chodíme společně "do terénu" oslovovat ženy, pokud to konkrétní spolupráce se studentem vyžaduje.

K této činnosti mě přivedli moji mentoři, kterým vděčím za pocit vnitřního štěstí, "úspěch u žen" na kterém mi teď už nesejde, ale nebýt určité práce, zůstal bych deprivovaný bez lásky i sexu. Taky jim vděčím za inspiraci coby mužským vzorům a podpoře na mé cestě.

Pracovat jsem na sobě začal v 17 letech, kdy jsem byl stydlivý snílek, který netušil, jak se vlastně chovat k ženám, aby s nimi započal romantický, nebo sexuální vztah.

Bál jsem se často i banálních sociálních situací, v kolektivech jsem býval zakřiknutý a do toho jsem byl nešťastně zamilovaný do kamarádky, která mě nechtěla.

Asi nejhorší ale bylo ukrutně nízké sebevědomí a neustálá sebekritika hlasu mé mysli.

Toužil jsem zažít vnitřní pocit jistoty, to byla má největší motivace.

Objevil jsem stránky, které slibovali na všechno zmíněné lék:

Oslovování a balení cizích žen na ulici, jako recept na sebevědomí, hojnost sexu i nalezení vztahu a štěstí.

Dělal jsem co mi autor stránek radil a taky jsem se jel zúčastnit kurzů a přednášek, které pořádal.

Po dvou letech jsem začal kurzy vést po jeho boku.

Oslovování žen zcela změnilo můj život. Opravdu jsem se cítil sebevědomější, šťastnější, dokonce jsem si našel úžasnou přítelkyni...

kid_zeph.jpeg

Koučováním a propagací našich kurzů jsem se chtěl živit. Cítil jsem, že studovat vysokou školu by nebylo v souladu s mou vnitřní pravdou a proto jsem po maturitě na gymnáziu nešel studovat, nešel jsem pracovat, ale zaměřil jsem se maximálně na svůj rozvoj, abych mohl být koučem.

Na začátku jsem neměl žádný příjem z této činnosti, ale potřeboval jsem jen málo peněz, abych přežíval a rozvíjel se.

U rodičů jsem samozřejmě nezůstával, začal jsem žít v Praze, přes den jsem oslovoval a randil a přespával jsem na hostelích. Na jídlo a nocleh jsem si každý večer vydělával - podle rady jednoho zahraničního youtubera - nabízením lidem na ulici, že jim zazpívám za peníze.

Po určité době jsem začal díky koučování lidí jak na ženy vydělávat peníze.

Jako kouč jsem se chtěl posouvat dále. A příležitost na sebe nenechala dlouho čekat. Objevil jsem dalšího mentora, který propojoval spirituální učení s lidskými interakcemi.

Naučil mě fascinující věci a skutečně mi ukázal, že štěstí a láska, které jsem do té doby znal, mohou být mnohem, mnohem hlubší. Stejně tak polarita mezi mnou a ženou.

Naučil jsem se žít ještě přítomnější a vědomější život, zároveň jsem pochopil, že se dá jít ještě mnohem více do hloubky, aniž by člověk na nějaké větší štěstí čekal a zoufal si, že není v cíli.

Toto spirituální vzdělání ale přineslo do mého života i těžká rozhodnutí, kdy jsem musel radikálně následovat svou vnitřní pravdu a například ukončit vztahy s některými úplně nejbližsími lidmi, nebo se vzdát velkých částí své identity.

Nakonec to bylo ale vždy správné rozhodnutí.

Po této druhé velké osobní transformaci jsem se rozhodl vést mentoring pro své studenty.

Ve stejné době jsem založil skupinu a projekt Kings of Love.

Od té chvíle uplynuly téměř dva roky (tento článek píšu v květnu 2022) a za tu dobu jsem odvedl řadu přednášek, workshopů, online seminářů, challengí získal další řadu zkušeností díky zpětné vazbě stovek sledujících a prací s desítkami studentů, kteří prošli mým mentoringem.

Jejich recenze najdete například v mé facebookové skupině.

Samozřejmě se nepřestávám dále vzdělávat a rozvíjet a měnit své názory.

Jízda pokračuje!

Vítej na mých stránkách.